(VIDEO) 4 minúty ktoré obnovia vieru v ľudskosť

Svet úspešných je plný bezmenných ľudí, ktorí sa snažia robiť to najlepšie, čo môžu v danej chvíli. Snažia sa urobiť svet lepším miestom. Zjemniť násilie, ktoré páchajú ostatní. Ospravedlniť to, ako sa chováme k prírode. Podať pomocnú ruku tam, kde ostatní ľahostajne šliapnu nohou.

Na tomto videu sa môže zdať bláznivé, že niekto venuje toľko energie a niekedy aj osobného rizika do záchrany zvieraťa. Je predsa toľko iných zvierat, ktoré trpia. Tak „prečo sa zdržovať jediným“? Lenže rovnako by sme mohli povedať:  Keď trpí toľko, bolo by správne pomôcť aspoň jednému“.

Nerozlišujeme, či ide o šteňatá, mačky, zatúlané delfíny alebo veľrybu, ktorá na poďakovanie šplechne mohutným chvostom. Dobrých ľudí poznáte bez ohľadu na to, komu pomôžu. Tak ako tí zlí bez ohľadu na to, komu uškodia.

Sú to 4 minúty času, ktoré nezmenia svet ale pripomenú nám že NIE sme len sprostí zabijaci, ale ľudia čo majú city a milujú. Určite veľká škoda, že televízia a iné spoločnosti nás kŕmia hlavne tým zlým, predsa len lepšie sa to predáva a viac ľudí to zaujíma.

Páčil sa ti článok ?

 

ÁNO, chcem odoberať hodnotné novinky na e-mail

Napíš svoj názor do komentárov:

 

(VIDEO) 4 minúty ktoré obnovia vieru v ľudskosť
5 (100%) 1 vote

Zakladateľ webu Miliardar.sk a úspešný online podnikateľ. Zaujímam sa o podnikanie, psychológiu predaja, marketing, nové technológie... Pomáham obchodníkom a podnikateľom udržovať motiváciu a vzdelávať širokú verejnosť pomocou hodnotného obsahu. Kontakt: info@miliadar.sk