curriculum vitae

Igor Šuppen

„When the power of hodl overcomes the hodl of power the world will know peace.“ – Gimi Kendrix

Vzdelanie a skúsenosti

Kryptomeny a obchodovanie

2017 - do súčasnosti

O kryptomeny som sa začal reálne zaujímať počas boomu minulý rok. Opäť som začal odoberať zahraničných youtuberov a rozhodol som sa zainvestovať. Začal som obchodovať, pozerať grafy, vyhodnocovať technické analýzi, sledovať progres projektov a celkovo sa zaujímať o kryptomeny. Kryptomeny sú pre mňa v podstate hobby a viera v lepšiu budúcnosť. Aj napriek tomu že sme už 6 mesiacov v downtrende ;)

E-commerce / Dropshipping

ilovesolar.com

2016 - do súčasnosti

Keď som začal sledovať zahraničných youtuberov, ktorí sa rozumeli práve do e-commerce a dropshippingu,  informácie som chcel ihneď realizovať na mojich projektoch a tak som vytvoril eshop a predával pomocou dropshippingu tovar z číny američanom.

Strihám kurzy

2015 - do súčasnosti

Strihanie videí mi išlo super a po stáži v IT academy som dostal ponuku strihu akreditovaných kurzov. Ponuku som prijal a tak začal maratón v učení sa: Copywriting I, Excel - Kontingenčné tabuľky, EXCEL II, JAVA I, JAVA II, PYTHON I, SQL I, Google AdWords I, JavaSkript I, C# I, ACCESS II, Facebook Marketing I, Google Analytics I, Copywriting II, JavaSkript II, JAVA III, JAVA IV, Google AdWords II, EXCEL IV, EXCEL III, C# III, UX, UI I, Time Management I, UML I, PYTHON I. Nevravím, že teraz všetko ovládam, tomu sa človek musí venovať, avšak rozšíril som si rozhľad a viem hľadať riešenia. To čo som sa doteraz naučil sa snažím pretransformovať do skúseností pri práci s klientami, či na vlastných projektoch. Moje najsilnejšie ESÁ SÚ: ♣ Online marketing, ♦ Predaj ♥ Strih videí a grafika ♠ PPC a analytika.

Miliardár nie som, avšak...

miliardar.sk

2015 - do súčasnosti

Vlastním a spravujem tento web... Momentálne to však nemám ako prioritu č.1, ale pár pekných článkov tu nájdeš! ;)
Market King :)

akozbalit.sk

2015 - 2017

Vyzbrojený vedomosťami a skúsenosťami z vlastných projektov som skúsil a vyšlo! Pracujem ako technik/vyklikávač v tíme pre akozbalit.sk, zbieram cenné skúsenosti, aplikujeme rôzne marketingové stratégie, zameriavame sa na konverzie aj efektivitu.
Serióznejšie v online

Freelancer

2012 - 2015

Chcem podnikať! Okey, bavilo ma učiť sa nové veci a pomerne dosť som si toho odsedel v pantarhei :) K tomu patrilo aj čítanie článkov „na nete“ a príchod online kurzov. „Keď podnikať tak na nete!“ Nakúpil som aplikácie a začal ich používať na tvorbu vlastných projektov.
Obchodná Akadémia

 – 

V tomto období som začal čítať prvé knihy o podnikaní, marketingu a IT. Rovnako ma však bavil aj poker, hry a priatelia.

Referencie, fotky, printscreeny

Kryptomeny a obchodovanie

Videá s kryptomenami

Solarius.sk, kreatíva na PPC reklamu

Solarius.sk úprava na stránke

E-commerce a dropshipping materiály

yesilovesolar.com kreatíva na PPC

PPCčka

PPCčka výsledky

Zhrnutie zo stáže formou myšlienkovej mapy

Strih videí 1

Strih videí 2

Strih videí 3

Výsledky dynamiky bohatstva

Výsledky z DISK profilu

Výsledky z DISK profilu 2

Foto s tímom a účastníkmi eventu

Kontakt

Telefón

+421 911 308 537

E-mail

igor@miliardar.sk

Facebook

Meno: Igor Šuppen